Ефективні процедури омолодження в домашніх умовах

омолодження особи вдома

Тема нашої сьогоднішньої статті "Найефективніші процедури омолодження в домашніх умовах".

Доглядати обличчя треба регулярно, а не тоді, коли з'являються зморшки і обвисає шкіра. Запобігти наслідкам завжди дешевше і простіше, ніж виправити.

Весь секрет продовження життя полягає в тому, щоб не вкорочувати його.

До антивікових процедур приступати треба, коли з'являються перші зморшки і мімічні заломи, набряклість і мішки під очима, суха шкіра, що лущиться, нерівний колір обличчя.

Перші вікові зміни з'являються в очах після 30 років. Щоб уповільнити старіння, треба живити шкіру зсередини та зовні та оновлювати її. Поживних кремів та сироваток вже буває недостатньо.

Після 25 років до 35 рекомендується регулярне глибоке очищення шкіри за допомогою пілінгів. Видалення рогового шару епідермісу стимулює оновлення шкіри, обличчя вирівнюється, а дрібні зморшки зникають. До 35 років треба регулярно живити та зволожувати шкіру.

Найефективніші процедури омолодження особи в домашніх умовах

ефективні процедури для омолодження

Підтримувати добрий стан шкіри та виглядати привабливо можна без великих фінансових вкладень та без відвідування косметологічних салонів. Для цього достатньо вчасно використовувати засоби для догляду за шкірою.

Перш ніж приступити до процедури, треба очистити шкіру від забруднень. Для цього краще використовувати засоби, до складу яких входять олії рослинного походження та скраби на основі натуральних продуктів, а залишки змивати краще негазованою мінеральною водою. На відміну від водопровідної, вона містить шкідливих елементів.

Компреси

компреси для омолодження особи

Компреси бувають різні: гарячі, теплі, прохолодні. Гарячі компреси підходять для жирної шкіри. Вони відновлюють водний баланс, очищають шкіру від забруднень і ороговілих клітин, сприяють розкриттю пір та поліпшенню кровообігу. Завдяки температурному впливу, клітини шкіри оновлюються та відновлюються.

Холодні компреси та компреси кімнатної температури підходять для сухого та нормального типу шкіри. Вони сприяють активному припливу крові та прискорюють процеси регенерації.

Щоб посилити дію антивікових кремів, масок та інших косметичних засобів, треба очистити шкіру молочком чи гелем відповідно до свого типу шкіри. Для цього змочуємо в мінеральній воді ватний спонж і обережно видаляємо забруднення. Потім просушуємо обличчя паперовим рушником і наносимо крем або маску з ефектом ліфтингу.

Ліфтинг - косметична процедура підтяжки шкіри.

Після цього прикладаємо до обличчя на 15 хвилин ватяні спонжі, просочені вологоутримуючим тоніком.

Для компресів можна використовувати зелений листовий чай. Одну чайну ложку чаю заливаємо склянкою окропу і даємо настоятися. Найпопулярніший засіб для компресів – свіжий огірок.

компрес з ромашкою для омолодження

З ромашкою

Для очищення та тонізування шкіри можна використовувати настій ромашки. На його приготування 1 ст. л. сухих квіток заливаємо двома склянками окропу та даємо настоятися 15 хвилин. Після цього проціджуємо. У теплому розчині змочуємо марлеву серветку та прикладаємо до обличчя. Такий компрес має протизапальний ефект і добре заспокоює шкіру.

Теплі трав'яні компреси корисні для жирної шкіри. Для сухої чутливої шкіри до відвару ромашки треба додати 5 крапель лляної чи оливкової олії. Компрес тримати на обличчі 15 хвилин.

З сіллю

компрес із сіллю для омолодження

10%-ний розчин кухонної солі можна використовувати для ефективного лікування висипу вугрів. Для усунення мімічних зморшок можна використовувати гарячий сольовий компрес. На його приготування 2 ст. л. морської чи кухонної солі розчиняємо в літрі окропу і даємо трохи охолонути до температури 38 – 42 градуси. У сольовому розчині змочуємо махровий рушник і прикладаємо на 15 хвилин до шиї, підборіддя, щоки, уникаючи області очей.

Компрес сприяє активізації обмінних процесів та кровообігу, розслабленню м'язів. Такий компрес протипоказаний при захворюваннях шкіри, не рекомендується робити його в другій половині вагітності.

З липою

компрес з липою для омолодження

Компрес з липою сприяє зволоженню сухої в'яне шкіри і для усунення перших зморшок. Живить, тонізує, видаляє ороговілі клітини, покращує колір обличчя.

Одну ст. л. квіток липи заливаємо склянкою окропу і даємо настоятися 15 хвилин. В отриманому розчині змочуємо марлеву серветку і прикладаємо до обличчя 3-5 разів через кожні 1, 5 хвилини, чергуючи з марлевою пов'язкою, змоченою в холодній воді. Закінчуємо процедуру холодним компресом та обполіскуємо обличчя прохолодною водою з додаванням невеликої кількості лимонного соку.

З ромашкою та м'ятою

компрес з м'ятою та ромашкою для омолодження

Компрес покращує колір обличчя, підвищує пружність шкіри.

Один пакетик м'ятного та пакетик ромашкового чаю заливаємо двома склянками окропу. Через 3 хвилини додаємо пакетик зеленого чаю без добавок. Даємо настоятися 15 хвилин. Потім пакетики виймаємо та віджимаємо. У теплому розчині змочуємо марлеву серветку та прикладаємо до обличчя на 15 хвилин. Серветку змочуємо в міру остигання.

Зелений чай омолоджує, м'ята тонізує, а ромашка заспокоює шкіру.

Після компресів на шкіру треба нанести зволожуючий крем відповідно до свого типу шкіри. Робити компреси треба не частіше 2-3 разів на тиждень.

Маски

омолоджуючі маски для обличчя

Поліпшити стан шкіри і зробити непомітними зморшки допоможуть антивікові маски. Ефективність такої маски залежить від її складу. До складу маски, що омолоджує, повинні входити антиоксиданти, рослинні екстракти, колаген, гіалуронова кислота, поліненасичені жирні кислоти, пептиди.

Омолоджуюча маска робить шкіру гладкою, свіжою та підтягнутою.

Як і будь-який інший косметичний засіб, маски, що омолоджують, наносяться на чисту шкіру.

Медова маска з вівсянкою

Одну столову ложку вівсяних пластівців подрібнюємо в кавомолці та заливаємо склянкою окропу на 5 хвилин. Коли пластівці набрякнуть, додаємо 1 ст. л. меду та перемішуємо до однорідної маси. Отриману масу наносимо на чисту особу на 10 хвилин, після цього змиваємо теплою водою і наносимо на обличчя живильний крем.

Яєчна маска

Один яєчний білок змішуємо з чайною ложкою меду та наносимо на обличчя на 15 хвилин. Потім змиваємо теплою водою і наносимо зволожуючий крем.

Маска з бананом та сметаною

маска з бананом та сметаною для омолодження

Необхідні інгредієнти:

  • Банан;
  • 2 ст. л. сметани;
  • 1 ч. л. меду.

Всі інгредієнти змішуємо до однорідної маси та наносимо на обличчя на 15 хвилин. Після цього змиваємо теплою водою і наносимо на обличчя зволожуючий крем.

Огіркова маска

Нам знадобиться:

  • Огірок;
  • Яблуко;
  • Картопля.

Чистимо огірок, картопля та яблуко. З яблука прибираємо серцевину. Нарізаємо невеликими шматочками і збиваємо в блендері до однорідної маси. Отриману масу наносимо на обличчя на 15 хвилин, після цього змиваємо теплою водою і наносимо на зволожуючий крем.

Лимонна маска

лимонна маска для омолодження

Нам знадобиться:

  • сік половини лимона;
  • Яєчний білок;
  • 1 ч. л. оливкової олії.

Всі інгредієнти змішуємо до однорідного стану та наносимо на обличчя на 15 хвилин. Після цього змиваємо теплою водою і наносимо на обличчя живильний крем.

Масаж

масаж для омолодження особи

Однією з найпростіших і найприємніших процедур для підтримки шкіри в хорошому стані є масаж, що омолоджує. Омолоджуючий масаж відмінно розслаблює та знімає стрес, допомагає підвищити тонус шкіри, скоригувати овал обличчя та зробити зморшки непомітними.

Ефект від масажу стає помітним після 10-15 сеансів, які можна проводити щодня або через день. Для закріплення результату після масажу рекомендується робити маску, що підтягує.

Перед процедурою треба очистити обличчя та руки, щоб уникнути попадання бактерій з рук на обличчя. На голову надіти одноразову шапочку. Після вмивання нанести тоник на обличчя, щоб збалансувати pH шкіри. Потім нанести на обличчя жирний крем або косметичну олію, щоб руки вільно ковзали по шкірі і щоб не допустити її перетягування.

Виконувати масаж треба подушечками пальців, сильно не тиснути на шкіру і не розтягувати її. Рухи здійснювати масажними лініями. Виконувати комплекс рухів щоденно по 10 – 15 хвилин.

Починати масаж треба з легких рухів, що погладжують. Знімаємо напругу з м'язів круговими рухами, рухаючись за годинниковою стрілкою. Легенько проходимо по обличчю кісточками пальців. Потім по всій шкірі обличчя проходимося вібруючими та щипковими рухами. Рухаємося строго масажними лініями. Потім гладимо шкіру м'якими рухами.

Після масажу обличчя очищаємо, видаляємо залишки олії та наносимо зволожуючий крем.