Косметичні процедури для омолодження особи

процедура омолодження шкіри

В даний час клініки пропонують велику різноманітність косметичних процедур для омолодження обличчя. Кожна з них має свої певні особливості, переваги і недоліки. Проте фахівці виділяють низку методик, які вважаються більш ефективними та користуються популярністю серед пацієнтів.

Салонні процедури зупинять процеси старіння, запустять механізми природного поновлення шкіри, дозволять надовго залишатися молодою.

Тільки досвідчений косметолог запропонує відповідну процедуру, це може бути як відома апаратна процедура, так і ексклюзивна методика.

Для досягнення стійкого ефекту омолоджування в арсеналі фахівців є перевірена роками апаратна косметологія, ефективна і доступна. Вибирайте оптимальний варіант для вашої шкіри, і вона скаже вам спасибі!

Найефективніші процедури для омолодження особи

Косметологи виділяють ряд найефективніших процедур для омолодження особи, які вважаються найбільш результативними та призначені для різної вікової категорії.

Пілінги

Це методика, в результаті застосування якої видаляються омертвілі клітини епідермісу, що сприяє активізації регенеруючих та омолоджуючих процесів. У результаті шкіра розгладжується, вирівнюється, підвищується пружність і еластичність.

Коригування вікових змін особи рекомендується починати з безопераційних процедур – ін'єкцій, пілінгу, апаратних методик.

За відсутності бажаного ефекту можна вдатися до малоінвазивних хірургічних втручань.

До виконання повноцінної операції для підтяжки контуру особи краще вдаватися лише у складних випадках через тривалий відновлювальний період.

Хімічний

Механізм такого впливу заснований на утворенні контрольованого опіку внаслідок використання синтезованої або натуральної кислоти. Це сприяє активізації регенерації клітин, посиленню вироблення еластинових та колагенових волокон, а також покращенню кровотоку та збагаченню тканин киснем.

Боротьба з віковими змінами особи – один із провідних напрямків косметології.

Усі розроблені для цього методи можна об'єднати в кілька груп: пілінги, апаратні процедури (фотоомолоджування, біоревіталізація, озонотерапія, радіочастотний ліфтинг), ін'єкції біоактивних речовин, масажі та міостимуляція.

Паралельно з цим розкриті пори очищаються та стягуються, вирівнюється рельєф та тон шкірного покриву, скорочуються зморшки.

Залежно від рівня вираженості вікових змін може використовуватися поверхневий, серединний або глибинний хімічний пілінг.

Кераторегулюючий

Призначається при жирному типі шкіри та вважається процедурою поверхневого типу. Завдяки компонентам, що входять до складу, можна позбавитися таких проблем, як пігментація, запалення, наслідки акне, розширені пори, мімічні та середньої глибини зморшки.

Основу таких пілінгів становить гіалуронова та саліцилова кислота, вітамінні коктейлі, рослинні екстракти, натуральні гормони, цинковмісні сполуки.

Для отримання бажаного ефекту рекомендується пройти повний курс, що складається із 7-10 процедур.

Мікродермабразія

Для видалення омертвілих тканин застосовуються алмазні кристали відповідного огранювання. Це дозволяє одночасно виконувати вакуумний масаж. Внаслідок цього шкірні покриви піддаються ретельному очищенню, активізуються процеси інтенсивного оновлення.

Залежно від типу шкіри може використовуватися одна з 10 насадок, кожна з яких має частинки певного розміру.

Після того як шкіра повністю відновиться, відзначаються такі результати, як підвищення пружності, вирівнювання рельєфу та розгладжування зморшок.

Апаратні процедури

Це косметологічні маніпуляції, які проводяться спеціальними пристроями.

Фотоомолодження

На шкіру впливають світлові імпульси, що проникають у глибокі шари дерми. У результаті запускаються природні процеси вироблення колагену, що запобігає та зупиняє надалі появу ознак вікових змін. Зморшки розгладжуються, покращується колір обличчя.

Крім того, фотоомолодження дозволяє позбавитися таких недоліків, як вугрова сити і виражена капілярна сітка.

Біоревіталізація

Це ще один різновид апаратної процедури для омолодження обличчя у косметолога. Для підтяжки застосовується гіалуронова кислота, яка постачається в дермальні шари за допомогою ін'єкцій або дії спеціального обладнання.

Найбільш затребуваними є малоінвазивні методи – іонофорез, магнітофорез, кріо- та лазерна терапія, а також використання кисню.

Озонотерапія

Цей вид косметологічної маніпуляції забезпечує дерму киснево-озоновою сумішшю, яку вводять за допомогою уколів. В результаті відзначається покращення кровообігу, прискорення обміну речовин на клітинному рівні, починає вироблятися власний колаген та еластин.

Після проведення такої процедури зміцнюється каркас м'язів, розгладжуються зморшки, повертається пружність і здоровий відтінок шкіри.

Радіочастотний ліфтінг

Така процедура дозволяється після 25 років. Проте оптимальним вважається вік 35-55 років. На проблемні ділянки впливають радіохвилями, які, проникаючи через зовнішні шари, подають теплову енергію до м'язової та м'якої тканини. Під нагріванням дермальні шари починають скорочуватися, що запускає процес вироблення колагенових волокон.

Завдяки такій методиці відзначається покращення відтінку шкіри, зникнення мімічних зморшок, вирівнювання контуру. Головні переваги методу полягають у його безпеці, безболісності та відсутності запальних процесів.

Ін'єкції

До популярних та ефективних методів косметичного омолодження особи також відносять ін'єкційну терапію. Це може бути введення у шари шкіри активних речовин та вітамінних коктейлів, ботулінічного токсину, філерів, стовбурових клітин або спеціальних ниток.

Результат від таких маніпуляцій досягається швидко. Процедура в основному не супроводжується вираженими больовими відчуттями, проте при низькому больовому порозі або при чутливому типі шкірного покриву може застосовуватися анестезія.

LPG масаж

На шкірні покриви впливають спеціальним пристосуванням, що здійснює вакуумно-щипкові рухи. За технікою виконання така маніпуляція схожа на мануальний масаж, проте ефект від першого буде помітно вищим.

Призначається для видалення зморшок, брилів, другого підборіддя, забезпечення ліфтингу в області навколо очей, а також відновлення чіткого овалу обличчя.

Якщо не нехтувати підтримуючою терапією, отриманий результат зберігається протягом півроку.

Міостимуляція

Метод ґрунтується на дії електричного струму, що сприяє скороченню м'язів. В результаті посилюється кровообіг, нормалізуються обмінні процеси, підвищується тонус шкіри, усуваються зморшки.

Для отримання максимального результату призначається курс із 10-15 процедур. Позитивні зміни помітні вже після 4-го сеансу.

Міостимуляція показана жінкам після 45 років. Однак за певними показаннями може проводитись і в більш ранньому віці.

Яку з косметичних процедур, що омолоджують, краще вибрати, підкаже тільки фахівець. При цьому він завжди враховує ступінь виразності проблем, пов'язаних із віковими змінами, вік пацієнта, особливості організму та бажаний результат. Крім того, при виборі методики завжди потрібно брати до уваги її позитивні та негативні сторони, а також наявність протипоказань та побічних дій. Щоб уникнути ускладнень, рекомендується звертатися тільки до перевірених клінік, де працюють досвідчені косметологи, а також виконувати всі розпорядження в післяпроцедурний період.